| Symbol oferty | BEST-MS-15457 |
| Powierzchnia | 32,30 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 32,30 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | wieżowiec |
| Technologia budowlana | beton, płyta |
| Standard | |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1980 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 300 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 400 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Odległość od plaży | 123 456 m |
| piwnica | tak, 3,00 m² |
Układ mieszkania został bardzo dobrze zaplanowany i obejmuje: W trakcie remontu wymieniono instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Kuchnia została wyposażona w nowoczesne meble wykonane na wymiar oraz sprzęt AGD: płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę oraz lodówkę. Dużym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz przystanki komunikacji miejskiej, co gwarantuje wygodę codziennego życia. To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji Tarnowa. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Zadzwoń do mnie: Małgorzata Janicka Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w przeprowadzeniu całego procesu zakupu.
Nr oferty: MS-15457
tel.: +48500130454
e-mail: mjanicka@bestate.com.pl
BESTATE Tarnów
www.bestate.com.plNota prawna
EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI