| Symbol oferty | BEST-MS-15219 |
| Powierzchnia | 39,30 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 39,30 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | cegła + styropian |
| Standard | |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Stan lokalu | do odnowienia |
| Mies. czynsz admin. | 650 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1960 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | c.o. |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 300 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Klucze | tak |
| piwnica | tak |
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,3 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa – Mościcach, przy ul. Kasztanowej.
Dużym atutem nieruchomości jest ogrzewanie miejskie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Brak piecyka gazowego zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, co szczególnie docenią osoby starsze. Wschodnia ekspozycja okien zapewnia naturalne światło o poranku i przyjemny klimat wnętrza przez cały dzień.
Dodatkowe zalety:
To mieszkanie w Tarnowie Mościcach gwarantuje wygodę codziennego życia bez potrzeby korzystania z samochodu. W pobliżu znajdują się:
Odległość do komunikacji publicznej i sklepów wynosi zaledwie około 300 metrów.
Jeśli szukają Państwo mieszkania w spokojnej okolicy Tarnowa, kameralnego osiedla oraz wygodnego lokalu na emeryturę – ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację – poczuj klimat Mościc na własnej skórze!
Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, a z naszym doradcą finansowym wybierzesz najlepszą ofertę kredytu.
Nr oferty: BEST-MS-15219
Grzebień Krzysztof
tel.: +48 790 854 090
tel.: +48146888070
e-mail: kgrzebien@bestate.com.pl
BESTATE Tarnów
www.bestate.com.pl
EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI