Opis nieruchomości
Sprzedam
wolnostojący dom dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni
174 m. kw. usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5 km od centrum Obornik Śląskich,
na działce o powierzchni
1100 m.kw. Dom jest w stanie surowym według projektu biura Archon (Dom w złoci). Parter domu składa się z dużego salonu z jadalnią o pow. 22 m.kw. połączonego z kuchnią o pow.10 m.kw., z którego jest wyście na ogród, pokoju, łazienki, wiatrołapu, pomieszczenia gospodarczego, hallu i kotłowni. Na piętrze domu znajdują się trzy sypialnie w tym jedna garderobą oraz łazienka. Dom zbudowany jest z bloczków ceramicznych Porotherm. Działka częściowo ogrodzona. Prąd na działce. Studnia.
Możliwość wykończenia po uzgodnieniu szczegółów.
Dom położony jest w zaciszu lasów i pól z dala od głównej drogi, jednak odległość do centrum Obornik Śląskich, a co za tym idzie dworca PKP, restauracji, sklepów, szkół czy przedszkoli, to ok. 2 km. Dojazd do Wrocławia ok. 25 minut.
Cena: 540 000 zł
Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Kontakt:
Monika Berdowska
BESTATE Wrocław
tel. kom: +48 883 647 169
e-mail: mberdowska@bestate.com.pl
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.bestate.com.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.