| Symbol oferty | BEST-MW-15459 |
| Powierzchnia | 43,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | pustak |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | garaż podziemny |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 593 PLN |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2025 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | droga utwardzona |
| Otoczenie | zabudowa mieszana |
| Ogrzewanie | podłogowe |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Rolety antywłamaniowe | tak |
TYLKO U NAS !!!
Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 1. piętrze prestiżowego osiedla „Wzgórze Ablewicza” przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie. Lokal znajduje się w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku o wysokim standardzie wykończenia i licznych udogodnieniach dla mieszkańców.
Mieszkanie jest całkowicie nowe i nigdy wcześniej nieużytkowane. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. W salonie znajduje się rozkładana kanapa, stolik RTV, oraz ława. Nowoczesna kuchnia została wyposażona w meble wysokiej jakości wysokiej klasy sprzęt AGD.
Łazienka wykończona została w nowoczesnym stylu i wyposażona w kabinę prysznicową z odpływem liniowym i transparentnym szkłem, WC oraz pralkę. W sypialni znajduje się duże łóżko z materacem, pojemna szafa z oraz wyjście na balkon. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnia szafa garderobiana w przedpokoju.
W całym mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe z sieci miejskiej, a komfort użytkowania podnosi system rekuperacji zapewniający stały dopływ świeżego powietrza.
Budynek oferuje mieszkańcom wysoki standard części wspólnych, windę dostępną od poziomu garażu podziemnego, wideodomofon, pełne przystosowanie dla osób z niepełnosprawnościami, a także ogród rekreacyjny i plac zabaw zlokalizowany na dachu budynku.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo dostępne są ogólnodostępne miejsca parkingowe dla gości oraz parking przy budynku.
Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia — spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą w pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, tereny spacerowe i rekreacyjne. Dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają szybki dojazd do centrum miasta, autostrady oraz innych części Tarnowa.
Koszt najmu:
Wynajem w formie najmu okazjonalnego dla osób posiadających stabilne zatrudnienie w Polsce. Zwierzęta nie są akceptowane.
Zapraszam na prezentację !!!
Nr oferty: MW-15459
Zadzwoń do mnie:
Bochenek Dawid
tel.: +48500130465
tel.: +48146888070
e-mail: dbochenek@bestate.com.pl
BESTATE Tarnów
www.bestate.com.pl
EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI