Mieszkanie na wynajem Tarnów

2 pokoje
43.00 m²
53,49 zł/m2
2 piętro
BEST-MW-15439

2 300 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty BEST-MW-15439
Powierzchnia 43,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana pustak
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, Winda, woda/ryczałt na wodę
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż podziemny
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 593 PLN
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2025
Widok na inne budynki
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie zabudowa mieszana
Ogrzewanie podłogowe
Umeblowanie pełne
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 300 m
Odl. do szkoły [m] 500 m
Odl. do przedszkola [m] 500 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Rolety antywłamaniowe tak
Dawid Bochenek

Dawid Bochenek

EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Napisz wiadomość 56 Ofert

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS !!!

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze prestiżowego osiedla „Wzgórze Ablewicza” przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie. Lokal znajduje się w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku o wysokim standardzie wykończenia i licznych udogodnieniach dla mieszkańców.

Mieszkanie jest całkowicie nowe i nigdy wcześniej nieużytkowane. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W salonie znajduje się rozkładana kanapa, stolik RTV, telewizor oraz ława. Nowoczesna kuchnia została wyposażona w meble z lakierowanymi, białymi frontami oraz wysokiej klasy sprzęt AGD: piekarnik, płytę indukcyjną, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę i okap.