| Symbol oferty | BESP-MS-15462 |
| Powierzchnia | 75,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 3,50 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | płyta |
| Opłaty w czynszu | wywóz śmieci, woda ciepła, woda, ogrzewanie, fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | woda, prąd |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | garaż murowany |
| Stan lokalu | do odnowienia |
| Mies. czynsz admin. | 855 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | tak |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | park |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odl. do sklepu [m] | 800 m |
| Odl. do szkoły [m] | 600 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 700 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 9,60 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 16+7+5 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | kuchnia jasna, osobno |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 8 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka gazowa |
| Typ łazienki | z wanną |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Glazura łazienki | starszego typu |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | wanna, umywalka |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 2 m2 |
| Glazura WC | starszego typu |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 7 m2 |
| Podłoga przedpokoi | inne |
Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości.
3 pokojowe mieszkanie w Chodczu, do małego remontu lub odświeżenia.
Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m.kw ( w tym piwnica )położone na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku, w spokojnej i zielonej części Chodcza. Mieszkanie funkcjonalne, składające się z jasnego salonu o powierzchni około 16 m.kw. z balkonem o pow. ok 3,5m.kw, oddzielnej kuchni o pow. 8 m.kw, 2 sypialni o pow. ok. 6,5m.kw i 5m.kw, łazienki o pow. ok 3m.kw i osobnego wc o pow. ok 2m.kw oraz piwnica o pow. 9,6m.kw.
Okna PCV z ekspozycja na północ i południe. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, dzięki czemu można wprowadzić się od razu lub urządzić wnętrze według własnej aranżacji. Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja. W pobliżu ok 600 m znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklepy tj. Biedronka i Lewiatan. Blok położony jest bezpośrednio przy parku co stanowi wygodne życie dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż.
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczysta.
Miesięczny czynsz do spółdzielni : 855 zł (w tym: ogrzewanie - zaliczka, woda zaliczka, fundusz remontowy, wywóz nieczystości)
Dodatkowe opłaty: energia elektryczna
Cena: 260 000 zł (do negocjacji) + 50 000 zł garaż
Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy. Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Karolina Krawczyk
BESTATE Pabianice
tel: 735 238 327
e-mail: kkrawczyk@bestate.com.pl
nr licencji: 22004
www.bestate.com.pl
Młodszy Specjalista d/s nieruchomości