Działka na sprzedaż Pabianice, Janowice

5400.00 m²
144,44 zł/m2
BESP-GS-15060

780 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty BESP-GS-15060
Powierzchnia 5 400,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 118x53 m
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki betonowe
Gaz własna butla
Woda tak - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki zabudowane
Prąd w budynku
Kanalizacja szambo
Agnieszka Markowicz

Agnieszka Markowicz

EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Napisz wiadomość 18 Ofert

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości.
Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie.

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow. użytkowej ok.111 m.kw, domem o pow. ok.36 m.kw (obecnie budynek gospodarczy) oraz garażem o pow. ok.15 m.kw. położoną w Janowicach w gminie Pabianice. 
Dom dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym i werandą zbudowany z cegły pełnej, po termomodernizacji. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty blachą dachówkopodobną z ociepleniem wełną mineralną. Dom składa się z pokoju o pow. 40,77 m.kw, kuchni o pow. 11,22 m.kw, łazienki z wc o pow. 4,51 m.kw, ganku o pow. 3,70 m.kw oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 12,02 m.kw. Poddasze użytkowe o pow. ok.39 m.kw składa się z trzech pokojów o łącznej pow. ok.36 m.kw oraz wc o pow. ok.3 m.kw. Na podłogach położone są płytki i panele. Ściany malowane, położone panele, płytki, siding. Ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym (grzejniki oraz podgrzewanie wody). Okna pcv, drzwi antywłamaniowe.
Na działce znajduje się drugi dom (obecnie budynek gospodarczy) o pow.ok.36 m.kw (dwa pomieszczenia), garaż o pow. ok.15 m.kw, studnia oraz dwie drewutnie.
Kształt działki - prostokąt, wymiary 53m(szerokość)x118(długość). Działka zagospodarowana, teren ogrodzony płotem betonowym i siatką, nowa brama na pilota. 
Media: energia elektryczna, woda miejska (dodatkowo studnia), gaz-butla, kanalizacja - szambo.
Cicha, spokojna okolica. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy wolnostojące, w bezpośrednim sąsiedztwie las.
W niedalekiej odległości przystanek PKS oraz szkoła podstawowa (dodatkowo autokar szkolny).
Stan prawny: własność z księgą wieczystą

Cena: 780 000 zł

Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:

Agnieszka Markowicz
BESTATE Nieruchomości
Pabianice, ul. Podleśna 1
tel: 666 829 596
e-mail: amarkowicz@bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.bestate.com.pl/pabianice

 

Lokalizacja nieruchomości

EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 2
Niepoprawny wynik