Działka na sprzedaż Dobroń

26186.00 m²
3,82 zł/m2
BESW-GS-15437

100 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty BESW-GS-15437
Powierzchnia 26 186,00 m²

EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Napisz wiadomość 24 Ofert

Opis nieruchomości

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży grunt rolny położony w miejscowości WYSIERADZ na terenie gminy wiejskiej Pabianice o powierzchni użytkowej 2,6 ha. Grunty rolne przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego do celów rolniczych. Pod względem użyteczności gleb są to grunty klas V i VI.
Dojazd do działki rolnej oznaczonej nr 127/1 drogą gruntową "polną". 

Cena: 100 000 zł

Zapewniamy kompleksowa obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczna transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania nieruchomości.

Zapraszam na prezentację.

 

Kontakt:
Wiesława Stasiak
BESTATE Wrocław/PABIANICE
tel: 784 558 147
e-mail: wstasiak@bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.bestate.com.pl/wroclaw
www.bestate.com.pl/pabianice