| Symbol oferty | BEST-DS-15460 |
| Powierzchnia | 77,50 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 57,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 220 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj domu | bliźniak |
| Technologia budowlana | pustak |
| Standard | |
| Wymiary działki | 30x11 m |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | trójkąt |
| Pokrycie dachu | blacha |
| Stan budynku | do wykończenia |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Rok budowy | 2026 |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | droga utwardzona |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | podłogowe |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 500 m |
| Odl. do sklepu [m] | 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 000 m |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | tak |
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 57m2, położony w Woli Rzędzińskiej.
Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz możliwość adaptacji poddasza sprawiają, że nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób szukających komfortowej przestrzeni do życia.
Dom oferowany jest w stanie deweloperskim. W całym budynku zastosowano ogrzewanie podłogowe oraz ocieplenie styropianem 20 cm. Nieruchomość znajduje się przy drodze gminnej oświetlonej latarniami, z wygodnym dojazdem i dostępem do pełnej infrastruktury.
W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, place zabaw, przystanek autobusowy, dworzec PKP oraz tereny sportowe.
Planowane zakończenie budowy – koniec 2027 roku.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację !!!
Oferta godna uwagi !!!
Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, a z naszym doradcą finansowym wybierzesz najlepszą ofertę kredytu.
Nr oferty: DS-15460
Zadzwoń do mnie:
Bochenek Dawid
tel.: +48500130465
tel.: +48146888070
e-mail: dbochenek@bestate.com.pl
BESTATE Tarnów
www.bestate.com.pl
deweloper: https://em-budownictwo.pl/
EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI