Dom na sprzedaż Buczek, Wola Buczkowska

6 pokoi
144.90 m²
5 514,15 zł/m2
BESP-DS-14882

799 000 zł

Dom na sprzedaż
sprzedane

Szczegóły oferty

Symbol oferty BESP-DS-14882
Powierzchnia 144,90 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 144,90 m²
Powierzchnia działki [m2] 9 400 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 20,00 m²
Liczba pokoi 6
Liczba sypialni 5
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana cegła, pustak
Opłaty wg liczników prąd, woda
Garaż garaż
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje dobre
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blachodachówka
Stan budynku do zamieszkania
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 2019
Gaz brak
Woda tak - miejska
Ogrzewanie ekogroszek
Tarasy taras duży
Prąd w budynku
Kanalizacja szambo
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 31,60+12,60+10,70+13,60+12,90+10,30 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,30 m2
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni zabudowa kuchenna, stół, sprzęt AGD, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, zmywarka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki [m2] 6,20+3,80 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki PCV
Wyposażenie łazienki bidet, kabina prysznicowa, lustro, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 2
Powierzchnia przedpokoi 15,70+4.90 m2
Podłoga przedpokoi terakota
Agnieszka Renner.

Agnieszka Renner.

DYREKTOR ODDZIAŁU

Napisz wiadomość 69 Ofert

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości.
Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie.
https://panoramy.galactica.pl/virgo/478102

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną  z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie daleko miasta Łask. Nieruchomość położona w Woli Buczkowskiej, na przestronnej działce o pow. 0,94ha. Działka podzielona została na dwie strefy: część frontalną przeznaczono pod zabudowę domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego oraz pod rekreację (ogrodzono), pozostałą część wykorzystano do celów uprawowych. 
Na działce znajduje się  dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 144,9m.kw. z 2019 roku. Dom zbudowany z pustaka szlakowego o gr. 25cm, ocieplony styropianem o gr. 15cm, otynkowany i pomalowany. Przykryty dachem dwuspadowym pokrytym blacho-dachówką. Ściany wewnętrzne zbudowane z cegły. Stolarka okienna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Z tyłu domu budynek gospodarczy o pow. 54m.kw., w którym znajduje się stanowisko garażowe i pom. gospodarcze.  
Dojazd do nieruchomości drogą publiczną asfaltową. Od frontu dekoracyjne ogrodzenie kamienno-stalowe z bramą wjazdową na pilota, pozostałe ogrodzenie z płyt betonowych. Podjazd wyłożony kostką brukową, liczne nasadzenia, starannie utrzymane obejście wokół domu
We wnętrzu domu na podłogach zastosowano panele i terakotę, na ścianach położono gładź gipsową i  pomalowano. Do ogrzewania domu zastosowano nowoczesny piec na eko-groszek, w pokojach zastosowano kaloryfery do ogrzewania a w łazienkach, kuchni, hollu i salonie rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Ścieki  z domu odprowadzane do szamba o pojemności 8m3, woda  z wodociągu. 
Rozkład pomieszczeń w budynku:
salon - 31,60m.kw
holl - 15,70m.kw.
wiatrołap - 3,40m.kw.
kuchnia - 10,30m.kw.
pokój - 13,60m.kw.
pokój - 12,60m.kw
łazienka- 6,20m.kw.
pokój - 10,70m.kw..
pom.gospodarcze/kotłownia- 6,40m.kw
Na poddaszu /piętrze:
sypialnia/sypialnia - 12,90m.kw
sypialnia/pokój - 10,30m.kw.
łazienka - 3,80m.kw.
holl - 4,90m.kw.
pom. gosp. - 2,5m.kw
W kuchni meble na wymiar i nowoczesny sprzęt AGD (płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik elektryczny, okap, lodówko-zamrażarka). Właściciele mają do dyspozycji dwie łazienki, każdą wyposażoną w podstawową armaturę oraz umożliwiające skorzystanie z  wanny lub kabiny prysznicowej.
Wyjątkowo ozdobnym i jednocześnie sercem domu jest przestronny salon połączony bezpośrednim wyjściem na taras oraz do ogrodu. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym,

Cena nieruchomości  799 000 zł 

Zapraszam na prezentację. 
Zadzwoń: Wiesia 784 558 147,     Agnieszka 602 459 354

 Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.


 

Kontakt:
Agnieszka Renner
BESTATE Nieruchomości
tel: 602 459 354
e-mail: arenner@bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 23481
www.bestate.com.pl/pabianice

Wirtualny spacer

Lokalizacja nieruchomości

DYREKTOR ODDZIAŁU

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
13 1
Niepoprawny wynik